NAKTSMĪTNE UN TĀS APKĀRTNE

Viesu nams atrodas 35 km attālumā no Rīgas. Tuvumā esošā Jūrmalas pludmale ir lielākais pludmales kūrorts Baltijas valstīs. Slokas futbola stadions atrodas tikai 1 km attālumā. Slokas dzelzceļa stacija ir 2 km attālumā, savukārt Majoru centrs atrodas 15 km attālumā no viesu nama Hapi.


Par naktsmītni

Iela uz kuras atrodas mūsu viesnīca “Raiņa iela” – dēvēta mūsu izcilā Latviešu dzejnieka Raiņa pseidonīm vārdā, taču vēl agrāk tika dēvēta par Jūras ielu, un tas ir senākais ceļš no jūras uz upi.

Ēkā atrodas

bērnu rotaļu istaba, bērnu un pieaugušo apģērbu un apavu veikals, tulkojumu birojs, suši bārs, šautuve, krievu pirts, manikīrs, pedikīrs.

Par naktsmītnes apkārtni

Kauguru tirgus

tā kā mūsu viesnīcā nav pieejama ēdināšana, izņemot Suši bāru vai picu, kuru piegādā uz numuriņiem pēc pasūtījuma, tad lieliska izvēle ir vietējais tirgus, kur pieejams visplašākais sezonas augļu, ogu, dārzeņu un dažādu dabas un lauku labumu klāsts Jūrmalā.

Veselības taka

Kauguros ir Veselības taka pilsētas kāpās, kas sākas 300 metrus no mūsu viesnīcas – takas garums ir divi kilometri un tā ik pēc zināma attāluma paredz vingrojumu kompleksu ar redzamu tā aprakstu, kas pastaigu papildina ar vienkāršām, bet vērtīgām sportiskām aktivitātēm!

Kauguru kultūras nams

bijušajais kinoteātris – atrodas 3min gājienā, jūrmalniekiem šeit tiek organizēti izglītojoši pasākumi, koncerti, izstādes un arī kino. Šeit darbojas dažādi interešu radošie kolektīvi bērniem, jauniešiem, pieaugušiem un senioriem.

Raiņa iela

:lv]brīnišķiga vēsturiska, bruģēta iela 2.4 km garumā, kura sākās pie mūsu viesnīcas un stiepjas līdz pašai gala stacijai SLOKA, kurā viesi var iesēsties vilcienā ekskursijai uz galvaspilsētu Rīgu vai Jūrmalas centru MAJORIEM.

Kāpēc ģimenēm patīk mūsu naktsmītne?

Kauguru pludmale

Kauguru pludmalē, kura atrodas tikai 10min gājienā, uzstādīti virkne bērnu rotaļu laukumi un ielu vingrošanas konstrukcijas dažāda vecuma gan bērniem gan jauniešiem. Pludmalē atrodas arī labiekārtota peldvieta, kurā ir gan pludmales kafejnīcas, dušas, pārģērbšanās kabīnes un glābšanas stacija. Kauguru pludmalē ir piemērota personām ar invaliditāti – pieejami peldrati peldēm jūrā, īpaši atpūtas krēsli, speciāli ielāgotas dušas un cits speciālais aprīkojums.

Zīmuļu parks

15min gājienā atrodas iecienīta bērnu un jauniešu no 2.5-16g. izklaides vieta “Zīmuļu parks” – kurā izvietotās zīmuļu konstrukcijas ir sešus un septiņus metrus garas un tikai par 91 centimetru īsākas nekā pasaulē garākais zīmulis. Centrālā rotaļu laukuma konstrukcija ir unikāla, bez analogiem Latvijā un citur pasaulē.

Kauguru velo celiņš

Gar mūsu viesnīcu izveidotais celiņš velobraucējiem un skrituļslidotājiem sniedzas pat 10km garumā. Tas sniedz lielisku iespēju noīrēt velosipēdus un doties izbraucienā visai ģimenei kopā un apskatīt vietējo apkārtni.